دوشنبه, 7 مهر 1399

منشور اخلاقی شرکت

قال الحسین ( ع) :
       « همانا مراجعه مردم به شما از جمله نعمتهای الهی برای شماست ، پس از نعمتهای الهی آزرده خاطر نشوید.»


ما کارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان :

    با تاسی از گفتار مولایمان خدمتگزاری صادقانه به مردم را توفیق الهی ، مسئولیتی خطیر ، ارزشمند و افتخار آفرین می دانیم و برای انجام آن از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم .

    خدمات ما موجب غنا و تعالی زندگی مردم می شود و روابط ما و ایشان را تقویت می کند.


    منابع محدود آب را یکی از مهمترین نعمتهای الهی و ثروت ملی می دانیم و جهت توسعه ، حفاظت و بهره برداری بهینه از آن نهایت تلاش خودرا بکار می گیریم .

    نسبت به اصول اخلاقی و صفات معنوی مانند تواضع ، فروتنی ، متانت ، صداقت در گفتار و رفتار ،رازداری و امانتداری و دوری از اسراف و تبذیر در هر شرایط پایبندیم

    نظم ،آراستگی، وقت شناسی ، رعایت ادب ، نزاکت ، عدالت ، انصاف ، آمادگی برای ارائه خدمت و پاسخگو بودن در برابر مردم را از اصول مسلم و قطعی موفقیت خود و از بسترهای تعالی شرکت می دانیم.

    کارکنان را ارزشمندترین منابع دانسته و برای ارتقاء کارآیی و اثربخشی وظایف آنها و جلب رضایت ارباب رجوع بردانش و مهارت حرفه ای آنان می افزائیم.

    با رعایت اصول صرفه جویی و پرهیز از تجمل گرایی و هزینه های غیر ضروری در استفاده و بهره وری هرچه بهتر از منابع و امکانات موجود تلاش می کنیم .

    دریافت انتقادات و پیشنهادات از سوی مراجعین را مشتاقانه ارج نهاده و از آن بعنوان زمینه ساز رشد و ارتقاء خدمات استفاده می نمائیم. به امید آن که رضایت مردم ازخدمات ما به افزایش اعتماد بیشتر آنها بیانجامد.


                                                                                  شرکت سهامی آب منطقه ای سمنان

 

 

بازدید:4093

تاریخ ثبت: 1393/09/11
آخرین به روزرسانی: 1396/07/21